Virtuálna realita

Virtuálna realita

Je prostredie vymodelované počítačom simulujúce realitu, na ktorého podnety dokážete reagovať vďaka náhlavnej súprave a ovládačom. Vo VR Námestovo máme najmodernejšie súpravy Meta Quest 3 pripojený cez WIFI 6 s počítačom, čiže už nezažijete žiadne zamotanie do káblov. Máme viac ako 30 hier z rôznych oblastí, takže každý si nájde niečo, čo ho baví.

Aktivita pre páry

Nakoľko sa v prevádzke nachádzajú až 2 VR zariadenia, je to aktivita ako  stvorená pre páry. V našom repertoári sa nachádza niekoľko multiplayer hier (hier pre viacero hráčov), ktoré si môžete zahrať so svojou polovičkou a odskúšať si tak tímovú spoluprácu, ba dokonca môžete bojovať proti sebe.

Rodiny s deťmi

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi – pri hraní je vám k dispozícii inštruktor, ktorý všetko vám a vašim deťom vysvetlí a počas celej doby hrania vás bude navigovať. VR je vhodná pre všetky vekové kategórie už od 3 rokov.

Zábava pre skupiny

Spestrite si program a vyskúšajte VR spolu s kolegami, či priateľmi. Zahrajte sa spoločne hru alebo sledujte svojich kolegov pri prekonávaní adrenalínových zážitkov vo VR.  Virtuálna realita môže byť aj zážitková aktivita na rozlúčke so slobodou, alebo môže slúžiť ako doplnkový program pre tábory a teambuilding. Pri väčších skupinách je potrebné objednať si VIP arénu a rezervovať si VR spolu s Laser Game a autodráhou podľa individálnej dohody. 

Skúsení hráči

Pre skúsených hráčov, ktorí si k nám chcú prísť zahrať príbehovky ako Half-Life: Alyx, alebo časovo náročnejšie tituly ako Phasmophobia, ponúkame možnosť individuálnej dohody na čase a cene.

Zmiešaná Realita

Niektoré hry podporujú zmiešanú realitu, takže vidíte aj veci a ľudí okolo seba, no zároveň napríklad bojujete so zombie príšerami.