Virtuálna realita

Virtuálna realita

Je prostredie vymodelované počítačom simulujúce realitu, na ktorého podnety dokážete reagovať vďaka náhlavnej súprave a ovládačom. Vo VR Námestovo máme modernú súpravu HTC Vive. Vlastníme viac ako 20 hier z rôznych oblastí, takže každý si nájde niečo, čo ho baví.

Aktivita pre páry

Nakoľko sa v prevádzke nachádzajú až 2 VR zariadenia, je to aktivita ako  stvorená pre páry. V našom repertoári sa nachádza niekoľko multiplayer hier (hier pre viacero hráčov), ktoré si môžete zahrať so svojou polovičkou a odskúšať si tak tímovú spoluprácu.

Rodiny s deťmi

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi – pri hraní je vám k dispozícii inštruktor, ktorý všetko vám a vašim deťom vysvetlí a počas celej doby hrania vás bude navigovať. VR je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Zábava pre skupiny

Spestrite si program a vyskúšajte VR spolu s kolegami, či priateľmi. Zahrajte sa spoločne hru alebo sledujte svojich kolegov pri prekonávaní adrenalínových zážitkov vo VR.  Virtuálna realita môže byť aj zážitková aktivita na rozlúčke so slobodou alebo môže slúžiť ako doplnkový program pre tábory a teambuilding. Pri väčších skupinách odporúčame objednať si VIP arénu a rezervovať si VR spolu s Laser Game. 

Skúsení hráči

Pre skúsených hráčov, ktorí si k nám chcú prísť zahrať príbehovky ako Half-Life: Alyx, alebo časovo náročnejšie tituly ako Phasmophobia, ponúkame možnosť individuálnej dohody na čase a cene.